Skip to main content

+48 600977207 +48 606485808

Odstąpię halę produkcyjną / sprzedam biznes

 • Nr oferty: 382 -
 • Wyświetleń: 51 -
 • Data dodania: 2023-10-25 12:32:06

Szczegóły

 • Przychody:
  ---
 • Dochody:
  ---
 • Rok założenia:
  ---
 • Liczba pracowników:
  ---
 • Charakter działalności:
  Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  ---

Opis

Chcę odstąpić halę produkcyjną zaadaptowaną do produkcji spożywczej i usług cateringowych w 2021 roku. 
Hala znajduje się w dobrze skomunikowanej części Mińska Mazowieckiego w sąsiedztwie krajowych węzłów autostrad w przemysłowej dzielnicy miasta. 

Na chwilę obecna użytkowane jest około 700m2 zaadaptowane dodatkowo pod produkcję spożywczą/ gastronomiczną jest 260m2 (tą część właściciel budynku wynajmuje innemu podmiotowi). 
Podłoga jest wykonana z wylewki żywicznej gładkiej łatwo zmywalnej. Ściany działowe wykonane są z płyty warstwowej. Zrobiony został również sufit techniczny. Zbudowana została jedna mroźnia, i 4 komory chłodnicze. Ciepłem wytworzonym z agregatów ogrzewana jest woda. Produkcja została odebrana przez PSSE w Mińsku Mazowieckim. Obok budynku zainstalowana została butla nas gaz firmy Bałtyk Gaz o pojemności 6400. Na hali zostały utworzone również duże okna zapewniające dostęp światła dziennego wymagany przez KP. 

W budynku znajdują się następujące pomieszczenia: 

socjal

trzy toalety

szatnia

zmywalnia naczyń i termoportów

magazyn opakowań

magazyn sprzętu cateringowego

magazyn suchy

pomieszczenie biurowe

mroźnia 1 szt

cztery chłodnie w jednym ciągu + jedna chłodnia na dodatkowej powierzchni 

kuchnia gorąca

kuchnia zimna


Instalacja wentylacji jest w trakcie trwania umowy leasingowej. Saldo tego leasingu to 170 000 zł. Agregaty chłodnicze są również w leasingu i saldo wynosi 80 000 zł umowy leasingowe możemy przepisać na nabywcę lub powiększyć kwotę sprzedaży wówczas ja spłacę wcześniej leasingi. 

Podczas odstąpienia zostawiam nowemu nabywcy meble będące na wyposażeniu, maszynę półautomatyczną do sklejania tacek cateringowych folią firmy BOKAMA z gazem MAP, maszynę do mycia podłogi, zlewy, kuchnię 6 palnikową, taborety gazowe itd, autoklaw. Oddaję również bazę klientów w cateringu dietetycznym. 

Wyszykowanie hali do stanu obecnego zajęło 1,5 roku począwszy od podłóg z wylewki żywicznej, zrobienie okien w ścianach, podwieszanego sufitu itd. Jeżeli nie masz tyle czasu by stracić na czekanie na Twoją przestrzeń produkcyjną to zapraszam do kontaktu. 

W czasie oczekiwania na wykończenie tej produkcji podjęłam inne aktywności, które na chwilę obecna sprawiają mi więcej frajdy. 
Przy odstąpieniu hali produkcyjnej dodatkowo mam do sprzedania spółkę zoo z dwoma aktywnymi kontraktami na catering dla szkół. 

Hala jest gotowa aby z dnia na dzień rozpocząć produkcję. Jest to idealna propozycja dla firmy, która ma pomysł, klientów a brakuje jej miejsca na produkcję. 

Dodatkowym atutem miejsca jest bardzo niski czynsz dla właściciela budynku 16 tyś brutto zł (700m2) lub 20 tyś brutto (960 m2) 

Kwota jaka mnie interesuje za powyższe to 1 500 000 zł, w tym założeniu nabywca przejmuje leasingi do dalszej spłaty. 

Jeżeli nabywca nie będzie chciał cesji umów leasingowych wówczas kwota, abym mogła spłacić leasingi i zostawić wentylację i agregaty w budynku będzie wyższa o 250 000 zł. 

Bezpośrednio przed wejściem do hali mieści się duży parking dla samochodów, dużym plusem placu jest możliwość manewrowania tirami i innymi dużymi samochodami ciężarowymi.

 

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki
Dodaj do ulubionych
Do negocjacji

Telefon 51....... show
Whatsapp
Jakość
Cena

Zaloguj się aby ocenićPodobne

Podobne ogłoszenia