Skip to main content

+48 600977207 +48 606485808

Firma usługowa z sektora Beauty – studio tatuażu w Krakowie sprzedam

 • Nr oferty: 421 -
 • Wyświetleń: 17 -
 • Data dodania: 2023-11-17 09:36:07

Szczegóły

 • Przychody:
  ---
 • Dochody:
  ---
 • Rok założenia:
  2022
 • Liczba pracowników:
  ---
 • Charakter działalności:
  Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  ---

Opis

Na sprzedaż firma usługowa z sektora Beauty – studio tatuażu w Krakowie.
Działalność prowadzona w formie spółki z o.o., od 08/2022, jest aktywnym płatnikiem podatku VAT.

Biznes w pełni wyposażony, udekorowany, aktualnie działający, do przejęcia z podwykonawcami, nie wymagający żadnych nakładów finansowych, podmiot nie posiada żadnych zaległych płatności, wszystkie zobowiązania podatkowe na bieżąco regulowane.

Studio tatuażu ok. 86m2 znajduje się na 1p. kamienicy w ścisłym centrum Krakowa, na które składają się: dwie sale tatuażowe (6 stanowisk po 3 na sale, możliwość dowolnego przearanżowania), duża recepcja z poczekalnią dla Klientów oraz miejscem dla Artystów na prowadzenie konsultacji (około 25m2), łazienka (około 7m2), zaplecze socjalne wraz z meblami kuchennymi, lodówką, dobrej klasy ekspresem do kawy, szafkami socjalnymi i tym podobnym (około 7m2), balkon dla personelu Studia, oraz mały schowek (ok. 2m2) za balkonem. Nad chodnikiem zamontowany świecący kaseton reklamowy (uzyskane wszystkie pozwolenia od architektury miejskiej, opłacony do 04/2024, z możliwością przedłużenia na kolejne lata bez ponownego przechodzenia przez procedury pozwoleń).

W kamienicy 2 lata temu został przeprowadzony generalny remont (m. in. wymiana stolarki okiennej, gładzie, odnowienie parkietów oraz instalacji). Ogrzewanie nowo zamontowanym, wydajnym piecem gazowym.

Przychody netto za ostatnie 6 miesięcy: ok. 350 tyś zł.
Przychody netto od 01.01.2023: ok. 560 tyś zł.

Aktualna marżowość: około 25-30% (możliwość zwiększenia w perspektywie czasu). Marżowość na tym poziomie wyłącznie z wykonywaniem prac przez podwykonawców, w przypadku nabycia przez Artystę i wykonywania tatuażu własnoręcznie oprócz podwykonawców, marżowość znacznie wzrasta.

Koszty stałe na niskim poziomie – wynegocjowana umowa najmu powierzchni na bardzo preferencyjnych warunkach (w związku z pomocą w pracach remontowych), umowa do końca  07/2024, z prawem wypowiedzenia wyłącznie ze strony najemcy za 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, po 07/2024 umowa automatycznie przechodzi na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia z obu stron (brak intencji wypowiedzenia ze strony właściciela – zamieszkałego w innym mieście na stałe).

Firma posiada rozwinięte konto na Instagramie: 2,5+ tyś obserwujących, facebooku, oraz świetne opinie google (300+ prawdziwych opinii od klientów, brak oceny poniżej 5). Social media oraz opinie google w pełni weryfikowalne po spotkaniu i przedstawieniu intencji zakupowych. Zostały także wykonane prace nad pozycjonowaniem wizytówki google w zakresie najczęściej wyszukiwanych fraz. Firma posiada historię przeprowadzonych kampanii w Social media oraz Google ads.


Sprzedaż w całości, wraz z pełnym wyposażeniem, know-how, marką, kontaktami do hurtowni wraz z wynegocjowanymi rabatami, potencjalną możliwością przejęcia Artystów (na ten moment brak przedstawionej informacji Artystom, w związku z bieżącym funkcjonowaniem Studia).

Biznes idealny dla: osoby wykonującej zawód tatuażysty/z branży Beauty (możliwość dołączenia innych usług) lub osoby z wiedzą z zakresu marketingu lub osoby chcącej uzyskać dochód pasywny przy zatrudnieniu doświadczonego managera Studia.

Z informacji, które posiadamy, na bieżącą chwilę dostępny jest także do wynajmu od tych samych właścicieli inny lokal w tej kamienicy około 100m2 – idealna okazja dla osoby chcącej stworzyć synergię pomiędzy studiem tatuażu, a innym biznesem z branży Beauty, które będą posiadały wspólne grono zainteresowanych Klientów.

Całkowita dokumentacja księgowa, prowadzona przez zewnętrzne biuro rachunkowe, do uzyskania w celu uwiarygodnienia wyników Spółki (po spotkaniu i przedstawieniu intencji zakupowych).

Sprzedaż spółki w formie sprzedaży udziałów (2x50%).

Cena: 200 000 zł.

Proszę o kontakt w wiadomości e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w celu umówienia rozmowy telefonicznej, po rozmowie telefonicznej możliwość spotkania na żywo. Prosimy o kontakt wyłącznie przez poważne osoby zainteresowane zakupem.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/person-holding-white-mug-C7yye4vULlA

Lokalizacja

Kraków
Dodaj do ulubionych
200 000 PLN
Do negocjacji

Telefon
Whatsapp
Jakość
Cena

Zaloguj się aby ocenić